Polecamy

Kursy grafiki komputerowej – szansa na podniesienie kwalifikacji

Kursy grafiki komputerowej – szansa na podniesienie kwalifikacji
/
/
Ciekawostki
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Grafika komputerowa to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin, a praca w tej branży staje się coraz bardziej opłacalna i pożądana. Żeby stać się grafikiem komputerowym nie trzeba wcale zaczynać z całym arsenałem wiedzy i umiejętności. Wystarczą predyspozycje, takie jak talent plastyczny i wysoko rozwinięty zmysł estetyki, a w zdobyciu kwalifikacji i praktycznych zdolności pomogą Ci rozmaite kursy grafiki komputerowej. 

Kurs Photoshop

Ten program do obróbki graficznej zdjęć i nie tylko, zna chyba każdy. Photoshop jest jednym z najbardziej popularnych narzędzi do zabawy z grafiką. Dzięki temu, że jest stosunkowo łatwy w obsłudze, naukę podstaw możesz zacząć na własną rękę. Program ma jednak na tyle dużo opcji i możliwości, że aby w pełni korzystać z jego potencjału i móc wykorzystywać go do pracy zawodowej, a nie tylko na potrzeby prywatne, niezbędny jest kurs Photoshop. Na takim szkoleniu dowiesz się od podszewki, jak korzystać z programu, jak lepiej i bardziej realistycznie tworzyć grafiki i obrabiać zdjęcia. Po kursie z obsługi Photoshopa i zdobyciu certyfikatu, będziesz dysponować całkiem szerokim wachlarzem umiejętności z zakresu grafiki. Te informacje i praktyka dadzą Ci świetną bazę do dalszego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy.

Kurs Blender

Blender to nowoczesne i bardzo rozbudowane narzędzie do tworzenia i modelowania trójwymiarowych grafik oraz animacji. Jeśli masz już pojęcie w temacie grafiki komputerowej, kurs Blendera można uznać za naturalny krok na przód. Rozwijanie swoich umiejętności i ciągłe poszerzanie wiedzy oraz możliwości w przestrzeni graficznej pozwoli Ci na zdobycie potrzebnego na rynku pracy doświadczenia i zbudowanie imponującego CV. Prace wykonane w czasie kursu oraz po nim, możesz wykorzystać do budowania swojego portfolio i śledzenia postępu. W przeciwieństwie do Photoshopa, Blender służy nie tyle do obróbki, co do tworzenia projektów, a dzięki wykorzystaniu technologii 3D może ułatwić na przykład procesy produkcji w przemyśle ciężkim lub w elektronice.

Kursy online

Jeśli na razie dopiero zastanawiasz się nad zmianą branży na grafikę lub zaczynasz interesować się nią prywatnie i nie chcesz się za bardzo angażować, warto rozważyć kurs grafiki komputerowej online. Udział w tym wydarzeniu możesz brać siedząc na kanapie we własnym domu, a dodatkowo wiele z internetowych kursów jest darmowych. Zdobycie podstawowych certyfikatów przez szkolenia prowadzone zdalnie oraz webinary pomoże Ci postawić pierwsze kroki w świecie grafiki komputerowej i stworzyć sobie solidną bazę do dalszego rozwoju.

Zdj. główne: Campaign Creators/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak technologia cyfrowa wpływa na jakość druku książek?
/
Jak technologia cyfrowa wpływa na jakość druku książek?
Przekonaj się, jak innowacje cyfrowe wpływają na jakość druku książek. Dowiedz się, jak technologia zmienia branżę wydawniczą i co to oznacza dla przyszłości książek.
Jak prawidłowo używać alkotestów na stanowisku pracy – poradnik z praktycznymi wskazówkami
/
Jak prawidłowo używać alkotestów na stanowisku pracy – poradnik z praktycznymi wskazówkami
Poznaj praktyczne sposoby korzystania z alkotestów na miejscu pracy. Dowiedz się, jakie kroki należy podjąć dla bezpieczeństwa i zgodności z prawem.
Jak inwestować w metale szlachetne dla zabezpieczenia swojego kapitału?
/
Jak inwestować w metale szlachetne dla zabezpieczenia swojego kapitału?
Zaplanuj swoją przyszłość finansową, dowiedz się więcej o inwestowaniu w metale szlachetne. Zrozum jak możesz zabezpieczyć swój kapitał poprzez dywersyfikację inwestycji.